zabiegi na twarz

SOS dla twarzy – popularne zabiegi kosmetyczne

Nasza skóra po ujemnych temperaturach wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu lub zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym odnajdziemy wiele gabinetów piękności z długą listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań wybiera ten zabieg. Do wyboru jest mnósto rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 5:1 to wyłącznie parę z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat pragniemy uzyskać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na przyczepieniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do ośmiu tygodni. Sztuczne rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego rezultatem jest usunięcie naskórka za pomocą diamentu. Kompletna regeneracja skóry trwa do 7 dni. Przez początkowe 24 godziny skóra jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być zaczerwieniona ,a także nieco spuchnięta. W zależności od rezultatu, który pragniemy otrzymać i stanu naszej cery mikrodermabrazje trzeba powtórzyć od 2 do 6 razy. Cera po zabiegu jest gładsza, bez martwych komórek jak również odświeżona.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją skórę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miasto, gdzie odnajdziemy bardzo dużo gabinetów, które stosują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, który ma wielki wpływ na kondycję naszej skóry. Plusem zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny oraz względnie krótki. Podobnie jak w przypadku sporej części zabiegów kosmetycznych, rekomendowane jest kilkukrotne powtórzenie procedury.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż działa na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, jak również poprawia jędrność. Jest to doskonałe wyjście dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny jak też ożywczy. Ilość jak również częstotliwość wykonywania zabiegów zależą od kondycji skóry, ustalane są w czasie konsultacji. Na korzyść geneO przemawia również fakt, iż skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.