skuteczna depilacja laserowa

Koniec z codzienną depilacją

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii ciągle jest depilacja laserowa. metoda ta może być dokonywana w sezonie zimowo-jesiennym, zatem aktualnie pragniemy uzupełnić ten problem powtórnie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej części ciała. Z omawianych zabiegów równie często korzystają panie i panowie. Wiek i płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego obszaru. Duże obszary ciała można podzielić na części. Czasami klienci wybierają wyłącznie depilację łydek albo ud. Parametry lasera wyznaczane przez eksperta są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosków. Cienkie oraz jasne włos22y również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na własny wygląd.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności uznawany na całym świecie.