zabiegi na ciało

Jak zgubić nadmierne kilogramy

Wiele osób nie jest usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z niejednokrotnie podawanych niedoskonałości jest sylwetka. Poszukujesz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę uwag.

Dieta to nie wszystko

Jeżeli wspominamy o budowaniu linii, niejednokrotnie stawiamy na plan żywieniowy i treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie możemy wymodelować określonej części ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, formowanie linii, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest znakomitą wersję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie usuwać cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a dodatkowo powoduje na ujędrnienie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Pozwalają na szybkie nasycanie się trwałymi wynikami.