olejek do włosów

Czarny olejek rycynowy – skuteczna regeneracja

Jamajski olej rycynowy – co to w zasadzie jest oraz czym się odróżnia od standardowego olejku rycynowego, jaki nabędziemy w każdej aptece? Czy jego właściwości są na tyle lepsze, że warto właśnie w niego pakować pieniądze?

Olej rycynowy ma sporo zastosowań w kosmetyce. Głównie wykorzystywany jest do wzmacniania jak też pielęgnacji włosów. Oprócz tego częstokroć jest również stosowany między innymi do buzi oraz rzęs.

Co w takim razie wyróżnia jamajski olejek rycynowy oraz z jakiej przyczyny zdecydować się na olejek Black Castor Oil?

Po pierwsze na korzyść jamajskiego olejku rycynowego przemawia styl jego tworzenia. Jest on mniej groźny dla ciała oraz nie zapycha porów, co ma duże znaczenie przy pielęgnacji włosów jak rówież skóry. Po drugie jest to towar w 100 procentach organiczny. Po trzecie nadaje się do każdego rodzaju włosów.

W jaki sposób stosować jamajski olejek rycynowy na włosy?

Zwłaszcza trzeba pamiętać o systematyczności ze względu na fakt bez tego możemy nie uzyskać zamierzonych efektów albo będziemy potrzebowali na to trochę więcej czasu. W necie można wyczytać wiele propozycji uzytkowania tego typu produktów. Naszym zdaniem najwłaściwsze jest używanie jamajskiego oleju rycynowego na włosy 3 razy w tygodniu na noc. Rano po pobudce trzeba skrupulatnie zmyć produkt. Olejek należy nanieść zarówno na skórę głowy, jak i na same włosy.

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy

Olej ten super sprawdza się również w przypadku brwi i rzęs. W przypadku rzęs powinno się uważać by produkt nie dostał się do oczu! Na rzęsy olej najlepiej nakładać czyściutką szczoteczką od tuszu. Uzywać dwa-trzy razy w tygodniu, żeby po dwóch-trzech tygodniach zauważyć satysfakcjonujące wyniki. Jeśli chodzi o brwi to systematyczność stosowania jest podobna. Kosmetyk najstosowniej nałożyć patyczkiem do uszu i w dalszej kolejności porządnie rozprowadzić niewielką szczoteczką. Rano zlikwidować.

Zobacz, jak wykorzytać olejek rycynowy do pielęgnacji rzęs https://www.youtube.com/watch?v=RDLCxv6L34g