sufit napinany w pokoju

Poznaj bliżej popularne rodzaje sufitów napinanych

Urządzanie mieszkania może przysporzyć ogrom kłopotów. Jednym z nich może być wybór pasującego sufitu. Choć dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii wydaje się być skromny, posiadamy wiele możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, jakie dają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii nieciekawy biały sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, jaka równolegle może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać dodatkowo podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem odbywa się bezprzewodowo, co jest sporym ułatwieniem. Sposobność zmiany barwy światła ,a także uregulowania jego nasilenia sprawi, iż osiągniesz w pomieszczeniu niezwykły klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, ale jest też świetnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka a także klubu.

Sufit akustyczny

Złości Cię zbytni hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wytłumić dom. Ten rodzaj sufitu umożliwia, również pozbyć się efektu echa, który niejednokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak i restauracjach czy biurach. Nadają pomieszczeniom nieprawdpopodobnej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w wielorakich kolorach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w których zostały zastosowane.

Zainteresował Cię temat sufitów napinanych? Zajrzyj na bloga DPS.