Usunąłem włosy ze swoich pleców

Dziś troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego podzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, jakie generuje tak samo sporo emocji a także wstydu. Po kilkunastu dniach dywagacji z mą kobietą zdecydowałem wybrać się do kliniki medycyny estetycznej dla chłopaków, aby wydepilować me plecy.

Prawdopodobnie uważasz, że prawdopodobnie walnąłem się w czaszkę. Prawda wygląda jednak tak, że włosy na moich plecach to coś niespotykanego. Dywan to mało mocne określenie, ja po prostu wyglądałem jak orangutan. A że mojej narzeczonej nie przypadało to do gustu, to była chętna przekonywać mnie do depilacji pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w ciągu tygodnia. W efekcie byłem zmuszony się zdecydować i zacząć szukać gabinetu, w którym miałbym szansę przeżyć tego typu depilację.

Na początku wiedziałem jak trudno wyszukać będzie kosmetyczkę świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ogłoszeń niby jest całkiem sporo, ale rzeczywistość jest taka, że wielka większość z nich nie wzbudza zaufania. Przede wszystkim z powodu tego, że analizując strony wirtualne takiego rodzaju gabinetów ciężko odnaleźć w ich zawartości na opinie napisane im przez mężczyzn, a nie Panie. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale chłop od kobiety się zdecydowanie różni i inaczej oceniać ma możliwość takiego rodzaju zabiegi. Po wielu próbach dałem radę znaleźć jednakże gabinet Vesuna, jaka to oferuje różnorodne zabiegi estetyczne dla mężczyzn a z tego co mówią recenzje przedstawiane przez klientów robi to dobrze. Postanowiłem to sprawdzić.

Przedzwoniłem do nich z ochotą zapisania się na spotkanie. Połączenie przyjęła kulturalna recepcjonistka i wybrała mi natychmiastowo korzystny dla mnie dzień zabiegu. Zawiadomiła mnie o wszelkich rzeczach wiążących się z taką depilacją, podpowiedziała jakim sposobem się do tego przygotować i powiedziała też o tym jaki spraw mam prawo wypatrywać po pierwszym zabiegu.

W chwili gdy trafiłem na zaplanowane spotkanie, to czułem niemały stres. W ostateczności uważałem, że tego rodzaju rzeczy są dla panienek, a nie dla chłopaków. Mój lęk szybko jednakże został usunięty, ponieważ w gabinecie wliczając mnie zobaczyłem trzech mężczyzn. Wygląda więc na to, że nie przyczyny, aby się wstydzić, faceci też zaczęli o siebie dbać oraz również wybierają się do gabinetów medycyny estetycznej dla facetów.

Trzeba odnotować, że pacjenci konsultują się tam z ekspertami od kosmetyki i dermatologami, przez co odczuwają zapewnienie, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie uczynią sobie straty.

Sam zabieg depilacji laserowej przeprowadzono niezmiernie szybko oraz bezboleśnie. W sumie po pierwszym razie skutek był wspaniały. Zależy mi jednak na tym, żeby włoski na 100% nie powróciły, więc jutro zapisze się na jeszcze jedną depilację.

Na zakończenie pragnę jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na mą depilację zaripostowała ma narzeczona. Nic nie wspominałem jej w temacie tego, że pójdę na depilację, przez co była bardzo zszokowana. I mam obowiązek napisać, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak bardzo miała ochotę mnie objąć. Zatem mówię, męska depilacja w 100% spełniła moje oczekiwania.

Jeżeli lękacie się wspomnianego rodzaju zabiegów, to poczytajcie szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co bać.