Sprzątaj profesjonalnym sprzętem

Utrzymanie posiadłości w czystości niejednokrotnie powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej uciążliwa, gdy posiadamy kota lub psa. Walka z sierścią jest wyjątkowo trudna i czasochłonna. Czy mamy sposób na usunięcie sierści z wersalki, poduszek, podłogi? Oczywiście! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Rodzaje odkurzaczy

niebieski odkurzaczWbrew pozorom wybór odpowiedniego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka typów tego małego AGD. Główny podział mówi o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który charakteryzuje się mocnym silnikiem i szczotką o dużej mocy ssania. Dobre radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele polecamy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Drugim wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele oraz Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki kurzu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.