twarz bez zmarszczek

Poznaj plusy peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Istnieją rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, która pozwala na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie dokładny i efektywny. Światło lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra niezwykle szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego warto powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest oczywiście najwyższa precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/