Czym jest Arcgis

ArcGIS to usługa dająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów skierowanym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej doczytasz na tej stronie: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można urozmaicić o różne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko nieliczna z wielu opcji jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w sekcji pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *